o nas

Studio Oneshot Design działa na rynku od 2008 roku. W tym czasie współpracowaliśmy z kilkudziesięcioma klientami, zyskując cenne doświadczenie oraz uznanie ze strony zamawiających. Pracowaliśmy zarówno dla firm prywatnych, ambasad jak i instytucji państwowych oraz organizacji pozarządowych.

wystawy plenerowe

Wymagania współczesnego rynku reklamowego sprawiają, że coraz trudniej jest dotrzeć do odbiorcy w sposób nowatorski i subtelny. Ilość przekazów reklamowych, jakie atakują nas każdego dnia sprawia, że bardzo rzadko skupiamy się na reklamie z wolnej i nieprzymuszonej woli. Doskonałym sposobem dotarcia do odbiorcy w sposób interesujący i podprogowy są wystawy plenerowe umieszczone w przestrzeni miejskiej lub holach budynków.

Studio Oneshot Design ma na swoim koncie kilkanaście realizacji wystaw. Nasze usługi mają charakter kompleksowy – możemy uczestniczyć w procesie tworzenia wystawy od momentu prac koncepcyjnych, przez produkcję materiałów, aż po montaż i demontaż ekspozycji. Jesteśmy jedyną na polskim rynku firmą, która całościowo realizuje proces tworzenia ekspozycji. Możemy uczestniczyć w realizacji wystawy od samego początku lub włączyć się w prace nieco później, realizując poszczególne elementy projektu.

Nasze doświadczenie zawodowe pozwala podjąć się szeregu zadań, które uzupełnią proces tworzenia wystawy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania identyfikacyjne, jak i konsultacje merytoryczne oraz obsługę copywriterską przy tworzeniu tekstów.

W pracy kierujemy się jasno określonym celem: TWORZYMY RZECZY NIESZABLONOWE, PROFESJONALNE I PO PROSTU – DOBRE.

gry miejskie

Dopełnieniem naszej oferty jest przygotowanie oraz organizacja gier miejskich. Ta nowa i innowacyjna forma podchodów z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Gra miejska to dokonała forma budowania marki zarówno miast i regionów, placówek kultury, jak i prywatnych firm czy międzynarodowych korporacji. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego realizowanego projektu nasze gry miejskie są w stanie zaangażować każdą grupę docelową.

W zależności od charakteru wydarzenia, gry miejskie mogą stanowić: uzupełnienie oferty turystycznej i kulturalnej, alternatywną formę edukacji, okazję do poszerzenia wiedzy na temat danego miejsca. W grę miejską mogą angażować się całe rodziny, grona znajomych i grupy zorganizowane.

zakres usług

  • kreatywne pomysły tematyczne
  • opracowanie merytoryczne wystawy
  • kwerenda materiałów, dotarcie do źródeł, przegląd archiwów
  • design i kreacja
  • przygotowanie do druku
  • druk wystawy
  • produkcja lub wynajem systemów wystawienniczych
  • opracowanie materiałów promocyjnych i informacji prasowych
  • transport, montaż i demontaż
  • przygotowanie oraz organizacja gier miejskich